1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Registrace a nastavení
  4. Úplně první propojení se studenty

Úplně první propojení se studenty

1. Klikněte na tlačítko Registrace studentů

2. Vyplňte formulář

Dobré vědět: Toto budete dělat pouze jednou.

Do prvního okénka formuláře napište internetovou adresu stránek Vaší školy. Například www.gbn.cz a podobně. Do druhého napište název jedné ze tříd, se kterou chcete v Techambition pracovat. Název zadejte tak, aby Vaši studenti poznali, že do této třídy patří. Název třídy můžete kdykoliv změnit.

Klikněte na tlačítko Vytvořit mou první třídu a získáte registrační odkaz pro Vaše studenty.

3. Pošlete studentům registrační odkaz

Registrační odkaz je potřeba zkopírovat a poslat Vašim studentům. Po kliknutí na odkaz si budou moci vytvořit své účty.

Tip: Registrační odkaz můžete studentům poslat například e-mailem, přes Whatsapp nebo ho umístit do školního informačního systému.

Dobré vědět: Odkaz je stejný pro studenty ze všech tříd Vaší školy. Vždy ho naleznete po kliknutí na tlačítko Registrace studentů v horní liště.

4. Vytvořte další třídy

Po návratu na hlavní stránku uvidíte v horní liště svoji první třídu. Pro vytvoření dalších tříd klikněte vedle ní na tlačítko +.

Poté se objeví kolonka, do které napište název nové třídy a klikněte na tlačítko Uložit. Jako třídu můžete pojmenovat také matematický seminář a podobně.

Dobré vědět: Studenti si při registraci sami vyberou třídu, do které patří. Mohou si vybrat i více tříd najednou. Například svoji kmenovou třídu a seminář.

Pomohl Vám tento článek? Ano Ne