1. Domů
  2. Dokumentace
  3. Individuální úkoly
  4. Tipy k aktivitě Samostudium

Tipy k aktivitě Samostudium

Tip: Tuto lekci učitelé nejvíce zadávají jako domácí úkol. Studenti procházejí lekcí každý sám. Dostávají nápovědu vždy, když odpoví špatně. Nápovědy jsou navrženy tak, aby neodhalily správnou odpověď, ale stimulovaly přemýšlení, a každý student byl schopen dojít ke správné odpovědi sám. Při zadávání nechte vybranou aktivitu Samostudium:

Dobré vědět: Studenti mají všechny lekce s nápovědami k dispozici i bez Vašeho zadání. Mají tak možnost lekci zadanou jako Samostudium odevzdat i po Vámi zvoleném termínu.
To se dozvíte v záložce Výsledky:

Otevřete záložku Výsledky → Klikněte na požadovaný úkol → Prohlédněte si úvodní tabulku a skrolujte níže, dokud neuvidíte sekci Odpovědi studentů.

Kliknutím sekci otevřete a v záhlaví tabulky klikněte na tlačítko Datum, jak je naznačeno na obrázku níže. Úkoly se seřadí od posledního odevzdaného úkolu. Pokud byl úkol odevzdán po termínu, bude datum v tabulce uvedeno červeně.

V sekci Čemu věnovat při výuce pozornost najdete doporučené vizualizace pro vysvětlení problémových principů a další užitečné statistiky.


Samostudium Vás teď už ničím nezaskočí.


Pomohl Vám tento článek? Ano Ne